• Wiosna, Wiosna-ach to Ty!

• Dnia 21 marca 2022r. powitaliśmy nowa porę roku-Wiosnę.Z tej okazji przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przebrali się w wesołe wiosenne stroje. Magdalena Wróblewska odegrała rolę Jednorożca, a Adam Nowakowski przebrał się za Szczurka. Nad wiosenną łąką fruwała Biedronka-a w jej postać wcielił się Dawid Durak. Wszystkich miło zaskoczył Mikołaj Żabicki w stroju Pana Wiosny. Naszym Dzieciom gratulujemy pomysłów i zaangażowania. Życzymy samych słonecznych dni!

Samorząd Uczniowski.

• Solidarni z Ukrainą

• Dnia 11 marca 2022r. podsumowaliśmy w szkole akcję Szkolnego Koła Wolontariatu Promyk - Solidarni z Ukrainą. Przedstawiciele koła przekazali zebrane w placówce wśród nauczycieli, pracowników, rodziców, opiekunów i uczniów dary dla społeczności ukraińskiej.  Wszystkim Darczyńcom serdecznie dziękujemy!!! Wszystkim Ludziom życzymy pokoju na świecie!!!  Szkolne Koło Wolontariatu  Promyk

• DZIEŃ KOBIET.

Dnia 8 marca 2022r. obchodziliśmy w szkole Dzień Kobiet.Chłopcy z Samorządu Uczniowskiego złożyli życzenia Wszystkim Paniom. Dziewczyny  z Naszego Ośrodka spotkały się podczas zorganizowanego spotkania integracyjnego Młodych Kobietek w świetlicy szkolnej. Wspólnie spędziły czas w swoim gronie, przy piosence i słodkim poczęstunku. Kolejne święto będziemy obchodzić już za rok.
                        Wszystkim Paniom życzymy spełnienia marzeń i osiągania samych sukcesów!!!

Chłopcy z Samorządu Uczniowskiego.