• Dzień Edukacji w „Korczaku”

• Dnia 11 października br. w naszej placówce odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
            Swoją obecnością zaszczycili nas goście: Tomasz Kranc – Starosta Wągrowiecki, Karolina Krenz – kierownik Wydziału Oświaty Kultury i Sportu  oraz Katarzyna Nerkowska – przewodnicząca Rady Rodziców naszego ośrodka.Uczniowie pod opieką nauczycieli: Mileny Wienke, Maryny Szpis. Piotra Bojarskiego przygotowali montaż słowno – muzyczny z okazji dzisiejszego święta.
            Serdecznie dziękujemy uczniom oraz nauczycielom za przygotowanie dzisiejszej uroczystości a gościom za życzenia.
            Radzie Rodziców dziękujemy za słodki poczęstunek.
            Miłego świętowania!

• #LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI „Jesień na talerzu”

• Jeszcze niedawno beztrosko korzystaliśmy z uroków lata a tu już rozgościła się jesień. Przyniosła ze sobą całe bogactwo sadów i ogrodów, które będziemy wykorzystywać na naszych kulinarnych zajęciach w ramach Laboratoriów Przyszłości. Właśnie rozpoczęliśmy nowe wyzwanie pod hasłem „Jesień na talerzu”. Rozlosowaliśmy owoce i warzywa, które będą motywem przewodnim naszych kulinarnych inspiracji. Chętnie bierzemy udział w zajęciach kulinarnych i postaramy się, aby i tym razem było aromatycznie, smakowicie i zdrowo.

• 62-100 Wągrowiec