Plan dnia w Internacie | O naszym internacie... | KONCERT ORKIESTRY SYMFONICZNEJ | Stroik w Bibliotece | Ozdoby choinkowe | Szopka w Muzeum | Konkurs na choinkę | Kartka świąteczna | Gwiazdory na motocyklach | Święta w najbliższej okolicy | Konik na biegunach | Sprzątamy Świat | Dzień Chłopaka | Wspominamy papieża Jana Pawła II | STOP Dopalaczom | Lekcje w bibliotece | Kapelusz Pani Jesień | Konkurs plastyczny „ Ozdoba choinkowa” | Wigilia | WALENTYNKI | KARNAWAŁ | Wieczór andrzejkowy w Internacie | Przedstawienie pt.Jesień | Zajęcia plastyczne | Zajęcia kulinarne | Wycieczka rowerowa | Tenis stołowy i piłkarzyki stołowe | Zajęcia sportowe | Wybory Rady Sekcji Samorządu Grup Wychowawczych | Prezentacje multimedialne - pory roku | Goście ze Szkoły Podstawowej im. M. Konopnickiej | Turnieje wiedzy i umiejętności | Czas wolny | Zabawy na śniegu | Dokarmiamy ptaki zimą | Przedstawienie pt. Zima | Bal Karnawałowy | Walentynki | Konkursy Wielkanocne | Żegnamy Zimę | Kartka Wielkanocna | Basen | Teatr Muzyczny | Przedstawienie pt. Wiosna | Straż Pożarna | Zabytki | Przedstawienie pt. Lato | Podsumowanie Roku Szkolnego 2017/2018 | ROK SZKOLNY 2018/2019 | Z wizytą u Ratowników Medycznych | Dyskoteki | Sprzątanie Świata | Turnieje sportowe na świeżym powietrzu | Turnieje z wiedzy i umiejętności | Turnieje w pikarzyki stołowe i tenisa stołowego | Dzień Chłopaka w rytmie Zumby | Wieczornica o Janie Pawle II | Wybory Rady Sekcji Samorządu Ośrodka | Zajęcia Kulinarne | Andrzejki | Bombki Świąteczne | Powiatowy Konkurs na "Świąteczną Bombkę" rozstrzygnięty | Wigilia w Ośrodku | Konkurs "kartka świąteczna"

INTERNAT

Plan dnia w Internacie

W internacie wszystko przebiega zgodnie z planem dnia,

który przewiduje realizację wielu zadań.

Każdego roku wychowankowie są zapoznawani z rozkładem zajęć

i wraz z wychowawcami go przestrzegają.

6:00 - 6:20  - przejęcie dyżuru od opiekunki nocnej, dyżur przed pobudką

6:20             - pobudka

6:20 - 6:50  - toaleta poranna, sprzątanie sypialń, przygotowanie do śniadania

6:50 - 7:20  - śniadanie

7:20 - 7:40  - kontynuowanie porządków w sypialniach,

przygotowanie do wyjścia do szkoły

7:40 - 8:00  - wyjście - odprowadzanie dzieci do szkoły

8:00 - 15:05 - zajęcia lekcyjne w szkole

13:00 - 15:00 - zajęcia świetlicowe w szkole lub ośrodku

14:30 - 15:30 - powroty dzieci ze szkoły, przyprowadzanie przez wychowawców,                               przygotowanie do obiadu

15:30 - 16:00 - obiad

16:00 - 17:00 - odpoczynek po obiedzie, czynności samoobsługowe, pobyt na                                     świeżym powietrzu

17:00 - 18:30 - odrabianie zadań domowych, nauka własna, zajęcia rewalidacyjne,                             przygotowanie do kolacji

18:30 - 19:00 - kolacja

19:00 - 20:00 - odrabianie zadań domowych i przygotowanie do szkoły - ciąg                                     dalszy; zajęcia wychowawcze zorganizowane, zajęcia według                                     zainteresowań

20:00 - 21:00 - sprzątanie rejonów według dyżurów, toaleta wieczorna,                                               przygotowanie do snu

21:00 - 6:20 -  cisza nocna

22:00 - 6.20 - cisza nocna dla wychowanków oglądających program TV

WYCHOWAWCY GRUP WYCHOWAWCZYCH

GRUPA I

Adamowski Tomasz i Mendel Teresa

GRUPA II

Balcerzak Barbara i

GRUPA III

Wienke Milena i Kolassa-Niewiadoma Agnieszka

W razie pytań prosimy o kontakt z wychowawcami po godzinie 20:00 ze względu na rozkład dnia wychowanka.