Wykaz dyżurów
DYŻURY NAUCZYCIELI W ROKU SZKOLNYM 2023/2024
Lp.
Nazwisko i imię
Dzień tygodnia
Godzina
Sala
1.
Bednarska – Nseir Anna
piątek
7:15 – 8:00
pokój nauczycielski
ul. Janowiecka2.
Bojarski Piotr
środa
10:30 - 11:30
pokój nauczycielski
SPU Kcyńska3.
Głów Kamila
środa
8:40 – 9:40
pokój nauczycielski
w SPU Kcyńska4.
Grela Izabela
czwartek
9:40 – 10:40
pokój nauczycielski
w SPU Kcyńska5.
Gruss Oliwia
poniedziałek
12:30 – 13:30
pokój nauczycielski w SPU Kcyńska
6.
Ignaczak Damian
piątek
11:30 – 12:30
pokój nauczycielski
ul. Janowiecka7.
Jaskólska – Łoś Ewa
czwartek
11:35 – 12:35
pokój nauczycielski
ul. Janowiecka8.
Jaworska Ewelina
czwartek
10:00 – 11:00
pokój nauczycielski w SPU Kcyńska
9.
Kalka Magdalena
poniedziałek
11:40 – 12:40
pokój nauczycielski
w SPU Kcyńska10.
Kawalerczyk Beata
wtorek
9:35 – 10:35
pokój nauczycielski
w SPU Kcyńska11.
Kemnitz Ewa
poniedziałek
7:00 -8:00
gabinet dyrektora
ul. Kcyńska12.
Kolassa–Niewiadoma Agnieszka
wtorek
12:30 – 13:30
pokój nauczycielski
w SPU Kcyńska13.
Kluczyńska Natalia
wtorek
10:30 – 11:30
sala nr 12
ul. Janowiecka14.
Knasiak-Jaskulska Kinga
piątek
12:30- 13:30
pokój wychowawców internat
15.
Krajniak Małgorzata
wtorek
9:00 – 10:00
pokój wychowawców internat
16.
Kubiak Anna
czwartek
11:35 – 12:35
Sala nr 5
ul. Janowiecka
17.
Malak Anna
czwartek
8:45 – 9:45
sala nr 7 a
ul. Janowiecka18.
Małecka Agata
wtorek
7:00 – 8:00
pokój wychowawców internat
19.
Medolińska Joanna
poniedziałek
8:00 - 9:00
gabinet wicedyrektora
ul. Kcyńska20.
Mendel Katarzyna
środa
8:00 – 9:00
pokój wychowawców internat
21.
Owczarzak Jarosław
poniedziałek
11:30 – 12:30
pokój nauczycielski
w SPU Kcyńska22.
Politowska Renata
wtorek
9:35 – 10:35
pokój nauczycielski
ul. Janowiecka23.
Posłuszna Sandra
czwartek
10:35 – 11:35
pokój nauczycielski
w SPU Kcyńska24.
Rogalska Barbara
piątek
8:00 – 9:00
gabinet wicedyrektora
ul. Janowiecka25.
Różnowski Arkadiusz
środa
8:45-9:45
pokój nauczycielski
ul. Janowiecka26.
Sawicka Izabella
wtorek
12:25 – 13:25
pokój nauczycielski
w SPU Kcyńska27.
Sobolewska Karina
wtorek
13:30 – 14:30
pokój wychowawców internat
28.
Sodkiewicz- Sosnowska Małgorzata
piątek
8:45 – 9:45
pokój nauczycielski
ul. Janowiecka29.
Staszewska Anna
środa
12:30 – 13:30
pokój nauczycielski
ul. Janowiecka30.
Stefańska Joanna
wtorek
13:20 – 14:20
gabinet pedagoga
31.
Stelmasiak–Szymańska Magdalena
czwartek
13:00 – 13:30
gabinet psychologa
ul. Kcyńska32.
Stoll Danuta
czwartek
13:20 – 14:20
sala nr 4
ul. Kcyńska
33.
Świderska Izabela
wtorek
13:20 – 14:20
sala nr 2
SPDP ul. Kcyńska
34.
Wienke Milena
wtorek
9:40 – 10:40
sala nr 8
ul. Kcyńska
35.
Witt–Wójtych Mariola
środa
13:15– 14:15
pokój nauczycielski
ul. Kcyńska